Naujienos

Mezoterapija Kaune

Parašė : Data : 1 spalio, 2015 Komentarai : (Komentavimas išjungtas įraše Mezoterapija Kaune)

Mezoterapija – unikali medicinos metodika, kurią pirmą kartą 1958 metais panaudojo prancūzų gydytojas Michel Pistor. Šiuo metu tai viena populiariausių medicininių procedūrų, kurią sėkmingai taiko kosmetologijos, estetinės medicinos specialistai. Mezoterpijos metu mikroinjekcijų pagalba į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius yra įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos. Tokiu būdu oda efektyviai atjauninama, sprendžiamos įvairios jos problemos, gydomos ligos.

Kai kurių odos problemų neįmanoma išspręsti tik išoriniu odos patepimu kremais, serumais, kaukėmis ar kitomis kosmetinėmis medžiagomis, kadangi priežastis „slypi“ ne odos paviršiuje, bet pačioje odoje arba dar giliau. Tada tenka pasitelkti kitus odos gydymo metodus tokius kaip mezoterapija, biorevitalizacija. Mezoterapija – tai medicininis gydymo metodas, kurio metu į probleminės kūno zonos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Veidui dažniausiai taikomos hialurono rūgšties, vitaminų, amino rūgščių, mikro elementų, mineralinių, homeopatinių ir kitų odai reikšmingų medžiagų injekcijos. Leidžiamų medikamentų kiekis priklauso individualiai nuo kiekvieno žmogaus: vienam daugiau, kitam mažiau, tačiau bendrai pačios dozės yra nedidelės. Tokiu būdu oda paveikiama ne tik pačiais preparatais, tačiau ir stimuliuojant tam tikrus biologiškai aktyvius taškus. Visi medikamentai yra sušvirkščiami į mezodermą – tai vienas iš kelių odos sluoksnių, iš kurio ir kilo šios procedūros pavadinimas. Šis odos sluoksnis parinktas dėl to, kad mezodermoje yra daugiausia susikoncentravusių kraujagyslių, todėl būtent šiame sluoksnyje poveikis jaučiamas labiausiai. Norint išgauti pilną efektą reikalingas visas injekcijų kursas. Mezoterapija yra gydomoji procedūra ir tai yra efektyvus metodas gydant ir kitas odos problemas, tokias kaip spuogai ir įvairūs bėrimai. Individualiais atvejais yra rekomenduojama mezoterapiją taikyti kartu su odos valymu, taip užtikrinamas maksimalus grožio procedūrų efektas. Didelę įtaką mezoterapijos poveikiui daro ir su procedūra visai nesusiję dalykai, pavyzdžiui mityba, fizinis aktyvumas.

Mezoterapijos metu mikroinjekcijos gali būti daromos galvos, veido, kaklo, iškirptės, rankų, plaštakų, pilvo, sėdmenų ir šlaunų srityse. Atsižvelgiant į problemą, parenkama ir speciali jų sudėtis. Tai gali būti hialurono rūgštis, vitaminai (A, E, C, B, K), amino rūgštys, mikroelementai (Zn, Co, Mg, P, S, SE), mineralinės medžiagos, kofermentai, organinių rūgščių kompleksai, augaliniai ekstraktai, antioksidantai, riebalus skaidantys preparatai (lipolitikai), homeopatiniai ir biotechnologijomis pagrįsti preparatai.

Mezoterapinių procedūrų pagalba galima paveikti gilesnius odos sluoksnius ir netgi paodį, todėl mezoterapija pripažįstama viena iš efektyviausių gydymo būdų spręsti tokias problemas kaip:

  • Odos senėjimas (jos profilaktika ir gydymas)
  • Fotosenėjimas
  • Sausa, atoniška oda
  • Raukšlės
  • Papilkėjusi, ,,rūkalių’’ oda
  • Riebi, porėta oda
  • Praradusi elastingumą bei suglebusi oda
  • Padidėjusi odos pigmentacija
  • Maišeliai po akimis, patamsėję paakiai
  • Dvigubas pagurklis
  • Celiulitas, lokalios riebalų sankaupos
  • Strijų gydymas
  • Plaukų slinkimas (po streso, po chirurginės operacijos, prasidėjusiam po gimdymo, dėl hormonų pokyčių tiek vyrams tiek moterims, židininiam plikimui, androgenetiniam ir t.t)
  • Silpni, lūžinėjantys, gyvybingumą praradę plaukai.

Tai neskausmingas gydymo metodas, su specialiomis mezoterapinėmis adatomis – jis atliekamas greitai ir tiksliai. Veikliosios medžiagos patenka į 0,5 – 12 mm gylį. Procedūra Dermatokosmetologijos klinikoje Kaune užtrunka vos 30 min. (su odos nujautrinimo apie 60 min.). Preparatai suleidžiami probleminėje zonoje, aplenkiamas virškinimo traktas bei sisteminė kraujotaka, todėl nėra bendro poveikio organizmui.

Mezoterapijos procedūros atliekamos naudojant plonas, skirtingo ilgio adatas, kuriomis preparatai sparčiai švirkščiami į 0,5–4 mm gylį. Taip užtikrinamas palaipsniui suleidžiamų medžiagų tolygus paskirstymas. Priklausomai nuo to, į kokį gylį preparatai švirkščiami, išskiriamos kelios mezoterapijos technikos: epiderminis, derminis napažas („apibadymas“) ir mikropapulės. Procedūra trunka apie 30 minučių. Sušvirkštos medžiagos veikia 5–7 dienas, todėl mezoterapijos procedūras rekomenduojama atlikti kas 7–10 dienų. Iš viso rekomenduojama atlikti 10–12 procedūrų; kursą vėliau galima kartoti. Pagrindiniai mezoterapijos procedūros leidimo būdai:

  • napažo technika – jos metu mikroinjekcijos daromos taškiniu pradūrimu viena po kitos. Praėjus vos valandai po procedūros, dūrių žymių beveik nebelieka.
  • papulių būdu į odos paviršinius sluoksnius įvestos aktyviosios medžiagos išsiskirsto per dvi paras. Manoma, kad tokiu būdu įvedus medžiagas oda efektyviau gydoma ir puoselėjama.

Kokia atlikimo technika ir preparatai tinka, nusprendžia gydytojas kiekvienu individualiu atveju. Procedūros praktiškai neskausmingos, nes atliekamos naudojant ypatingai plonas specialias adatas, taip pat galimas odos nujautrinimas specialiais tepalais.

Mezoteraoijos procedūra nerekomenduotina:

  • nėščioms moterims,
  • esant ūmioms odos ligoms, lėtinių odos ligų paūmėjimui
  • esant kraujo krešėjimo sutrikimams
  • sergantiems kai kuriais neurologiniais susirgimais (pvz: epilepsija)
  • iš karto po operacijos,
  • esant vieno iš mezoterapijos komponentų netoleravimui

Odos Klinikoje Kaune patyrę specialistai patars ir pritaikys Jums tinkamiausią odos atjauninimo, atgaivinimo būdą.

 

Odos Klinika

Author

Peržiūrėti visus įrašus

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.